Наказ Міністерства Екології та природних ресурсів України № 76-М від 16 травня 2003 року Про затвердження лімітів добування (відстрілу, відлову) диких парнокопитих та хутрових звірів у сезон полювання 2003 року


МІНІСТЕРСТВО ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ УКРАЇНИ

Н А К А З   № 76-М від 16.05.2003р.

Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
2 червня 2003 р.
за № 419/7740

Про затвердження лімітів добування
(відстрілу, відлову) диких парнокопитих
та хутрових звірів у сезон полювання 2003 року

    Відповідно до статті 13 Закону України "Про тваринний світ" та ст. 16 Закону України "Про мисливське господарство та полювання", з метою раціонального використання мисливського фонду НАКАЗУЮ:

    1. Затвердити ліміти добування (відстрілу, відлову) диких парнокопитих та хутрових звірів у сезон полювання 2003 року, що додаються.

    2. Управлінню охорони рослинного і тваринного світу (В.О. Тарасенко) даний наказ подати на реєстрацію до Міністерства юстиції України в установлені чинним законодавством терміни і в десятиденний термін після реєстрації в Мінюсті України довести його для керівництва в роботі та здійснення контролю Держкомлісгоспу України, Державній службі заповідної справи, Державній екологічній інспекції, Республіканському комітету з екології та природних ресурсів Автономної Республіки Крим, державним управлінням екології та природних ресурсів в областях, м. Севастополі.

    3. Держкомлісгоспу України видачу ліцензій на добування мисливських тварин здійснювати користувачам, які є юридичними особами, мають рішення обласних рад про надання у користування мисливських угідь та матеріали діючого мисливського упорядкування.

    4. Державній екологічній інспекції, Республіканському комітету з екології та природних ресурсів Автономної Республіки Крим, державним управлінням екології та природних ресурсів в областях, м. Севастополі затверджені ліміти добування (відстрілу, відлову) диких парнокопитих та хутрових звірів у сезон полювання 2003 року взяти до відома і забезпечити контроль за видачею користувачам мисливських угідь дозволів на добування цих тварин відповідно до погоджених у встановленому порядку матеріалів обліку їх чисельності та п. 3 цього наказу.

    5. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

Міністр В.Шевчук

ПОГОДЖЕНО:

Голова Держкомлісгоспу України
М.Колісниченко

Перший заступник начальника Державної служби заповідної справи
М.Стеценко


ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства екології
та природних ресурсів
України
16.05.2003 N 76-М

Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
2 червня 2003 р.
за N 419/7740

ЛІМІТИ
добування (відстрілу, відлову) диких парнокопитих
та хутрових звірів у сезон полювання 2003 року

Комментарии к статье:

Комментарии к статье: