Наказ Державного комітету лісового господарства України від 16 квітня 2002 р. №39 Про встановлення строків та порядку проведення полювання на диких парнокопитих тварин на території України в мисливський сезон 2002 року


Про встановлення строків та порядку проведення полювання на диких парнокопитих тварин на території України в мисливський сезон 2002 року

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
17 квітня 2002 р. за N 373/6661

Відповідно до Закону України "Про мисливське господарство та полювання" НАКАЗУЮ:

1. Установити такі строки полювання:

1.1. Індивідуального: на самця козулі - з 1 травня до 30 грудня 2002 року; на самців і самок кабана, лані, оленів благородного і плямистого, муфлона, самок козулі та молодняк зазначених видів - з 14 вересня до 30 грудня 2002 року.

1.2. Колективного та облавного - на диких парнокопитих тварин з 2 листопада до 30 грудня 2002 року.

2. Установити, що днями полювання на диких парнокопитих тварин є субота й неділя.

3. Умови організації полювання для іноземних мисливців, розмір плати за надані послуги й добуту продукцію визначаються відповідними договорами, що укладаються між іноземцями або юридичними особами, які організовують для них полювання, та користувачами мисливських угідь на підставі Правил організації полювання та надання послуг іноземним мисливцям, затверджених наказом Держкомлісгоспу від 8 вересня 2000 року N 101 ( z0632-00 ) і зареєстрованих у Міністерстві юстиції України 22 вересня 2000 року за N 632/4853.

4. Добування диких парнокопитих тварин проводити згідно з Лімітами добування (відстрілу, відлову) диких парнокопитих та хутрових звірів у сезон полювання 2002-2003 років, відповідно до Інструкції про порядок видачі ліцензій на добування мисливських тварин та порядок здійснення полювання на цих тварин, затвердженої наказом Держкомлісгоспу від 27 грудня 2000 року N 153 ( z0228-01 ) і зареєстрованої у Міністерстві юстиції України 14 березня 2001 року за N 228/5419.

5. Відстріл диких парнокопитих тварин для ветеринарно-санітарної експертизи проводити відповідно до Інструкції з проведення вибіркового діагностичного відстрілу мисливських тварин для ветеринарно-санітарної експертизи, затвердженої наказом Держкомлісгоспу від 9 жовтня 2001 року N 94 ( z0900-01 ) і зареєстрованої у Міністерстві юстиції України 24 жовтня 2001 року за N 900/6091. Тварин, добутих для проведення ветеринарно-санітарної експертизи, з науковою метою, у порядку проведення селекційного та вибіркового діагностичного відстрілу зараховувати до ліміту їх добування у сезоні полювання 2002 року.

6. Республіканському комітету з лісового і мисливського господарства Автономної Республіки Крим, обласним управлінням лісового господарства, державним лісогосподарським обєднанням, Севастопольському державному лісомисливському господарству:

6.1. За узгодженням з Рескомекоресурсів Автономної Республіки Крим, державними управліннями екоресурсів в областях, м.Севастополі встановити для Автономної Республіки Крим, областей, м.Севастополя конкретні дати відкриття та закриття полювання в межах, визначених цим наказом, і за наявності в користувачів матеріалів діючого мисливського упорядкування або укладених договорів на його проведення видати їм ліцензії відповідно до затверджених у встановленому порядку лімітів добування диких парнокопитих тварин.

6.2. Своєчасно довести до відома всіх користувачів мисливських угідь та зацікавлених державних органів Автономної Республіки Крим, областей, м. Севастополя встановлені терміни та порядок здійснення полювання на диких парнокопитих тварин у мисливський сезон 2002 року. Провести з цих питань семінари-інструктажі.

6.3. Установити контроль за дотриманням користувачами затверджених їм лімітів використання диких парнокопитих тварин.

6.4. У співпраці з Державною екологічною інспекцією, територіальними органами Мінекоресурсів та органами внутрішніх справ забезпечити контроль за охороною державного мисливського фонду від браконьєрів, суворе дотримання мисливцями правил полювання, техніки безпеки й ветеринарно-санітарних вимог.

7. Користувачам мисливських угідь забезпечити:

7.1. Належну охорону державного мисливського фонду, суворе дотримання мисливцями правил полювання й техніки безпеки.

7.2. Дотримання профілактичних заходів щодо сказу та інших небезпечних хвороб, проведення ветеринарно-санітарної експертизи добутих тварин. Сезон полювання починати за узгодженням з головним державним інспектором ветеринарної медицини району.

7.3. Суворе дотримання порядку обліку, видачі й повернення ліцензій, організації та проведення полювання.

7.4. Обовязкову реєстрацію мисливців перед початком полювання та облік добутих ними тварин у контрольних картках обліку добутої дичини й порушень правил полювання.

8. Контроль за виконанням наказу покласти на начальника Управління мисливського господарства Шадуру М.В.

Перший заступник Голови М.В.Колісниченко

Комментарии к статье:

Комментарии к статье: